درباره ی ما
درباره ی ما
درباره ی ما
شور ناب برای تکنولوژی
خواست قدرتمند برای سیستم های با کیفیت برای قدرتمندتر کردن کاربران. بیش از 40 سال سابقه در یافتن بهترین راهکارهای صنعت صدا
این آنچه است که درباره ی dBTechnologies می بایست بدانید.
شور ناب برای تکنولوژیخواست قدرتمند برای سیستم های با کیفیت برای قدرتمندتر کردن کاربران. بیش از 40 سال سابقه در یافتن بهترین راهکارهای صنعت صدااین آنچه است که درباره ی dBTechnologies می بایست بدانید.
درباره ی ما
سازمان
سازمان
سازمان
AEB Industriale s.r.l در 1973 در بولونای ایتالیا تاسیس شد و تحت برند  dBTechnologies در بازار حرفه ای صوت شروع به کار کرد و به بخشی از رهبری گروه RCF در صنعت Pro Audio تبدیل شد. سران AEB Industriale در بولونا هستند جایی که تمام محصولات dBTechnologies طراحی و ساخته شده اند.
پس از سال ها، به مدد سیاست های تحقیق و توسعه و تکنولوژی های تولید، محصولات dBTechnologies با نوآوری ها و استانداردهای بالای خود  شناخته شدند. در واقع dBTechnologies یکی از سردمداران صنعت اسپیکرهای اکتیو و آمپلی فایرهاست، چرا که در تکنولوژی آمپلی فایر دیجیتال بی نظیر است و تاکید زیادی روی جزییات و طراحی دارد.
تحقیقات مداوم روی مواد و تکنولوژی جدید در کنار توانایی خلق طرح های منحصر به فرد،کلید سهم روز افزون بازار و موفقیت این برند است.
در ژانویه 2017 این برند در 110 کشور جهان شناخته شده بود و موزیسین ها، مهندسین صدا و کلیه مشاغل مرتبط رابا طرح ایتالیایی خود تغذیه می کرد.
تاریخچه ی ما
تاریخچه ی ما
A.E.B. Industriale طی 30 سال برای صنعت حرفه ای صدا و تحت برند dBTechnologies محصولات الکترونیک و الکتروآکوستیک طراحی و تولید می کند. طی این سال ها محصولات dBTechnologies برای نوآوری ها و کیفیت روزافزون خود بارها تشویق شده اند.
1973- A.E.B. (Acoustical Engineering Bureau) Industriale s.r.l در بولونیای ایتالیا تاسیس شد. ماموریت این سازمان تولید ایرفون بود. شرکت صوتی تصویری RAI ایتالیا از اولین مشتریان بود. در طی این سال ها تحقیقات مداومی دربارهی تکنولوژی ابزار الکترونیک توسط A.E.B. صورت گرفته که به تولید اسپیکرها و میکروفون ها انجامیده است.
1990- A.E.B کار خود را با شرکت در بازار صوت تحت برند dBTechnologies شروع کرد. هدف اصلی این پروژه طراحی سیستم های تقویت صدا با استفاده از ابزار الکترونیک پیشرفته بود.
2000- روند جهانی سازی برند به تاسیس شرکت های وابسته در کلن آلمان منتهی شد. امروز این برند در آلمان، اتریش و بنلوکس توزیع می شود.
2002-  dBTechnologies سری Opera را عرضه کرد و این محصول به زودی توانست جای خود را در بازار پرچالش صدا باز کند چرا که شرکت های کمی اسپیکر دو راهی پلی پروپلین رائه می دادند. از این زمان A.E.B   بر طراحی سیستم های پاورد تمرکز کرد و تخصص کافی را در این زمیته به دست آورد و نقش عمده ای در این بخش از بازار ایفا کرد.
2004- Fifty Line اولین پاورد سیستم مجهز به میکروپروسسور داخلی روانه ی بازار شد. A.E.B امکانات تحقیق و توسعه و HR خود را افزایش داد تا آن که سری DVA را روانه ی بازار کرد. سری محصولاتی کهبا آوردن تکنولوژی لاین اری برای بسیاری از کاربران، استاندارد جدیدی را در صنعت تقویت صدا ایجاد کردند.
2006- عرضه ی DVA T4 اولین لاین اری ماژول اکتیو پلی پروپلین به بازار حرفه ای صدا. اجزای اعلا، الکترونیک های پیشرفته بیشترین قدرت را در محفظه ای بسیار سبک جمع کردند. DVA T4 یک موفقیت جهانی و نقطه ی عطفی در تاریخ برند ما است. در طول این ده سال بیش از 30000 از این محصول در سراسر دنیا به فروش رفته است.
2008- پروژه ی ساخت تکنولوژی اختصاصی آمپلی فای کردن DIGIPRO® آغاز شد.
2011- dBTechnologies با لاین اری سیستم DVA T12 بازار بزرگتری را به دست آورد. DVA T12 مجهز به نسل دوم تکنولوژی امپ Digipro G2® و پروتکل شبکه ای RDNET  بر خلاف اندازه ی کوچک و وزن سبک و کاربری آسان، خروجی غیر قابل تصوری داشت.
2013- سری DVA به  DVA T8 که نیروی بیشتری را در ابعاد کوچک خود جای داده بود، در حالی که تمام مزیت مدل قبلی را حفظ کرده بود، خوش آمد گفتند. DVA T8 نقطه ی عطفی در تاریخ برند و وضعیت شبکه تجاری AEB و بازار صادرات آن است.
2015-2016 دسته ی جدیدی از نسل Opera سیستم EScolumn، B•Hو سری INGENIA وارد بازار شدند. 2016- عرضه ی خانواده ی جدید VIO، لاین اری و ساب ووفرهای چوبی برای تقویت صدای بیشتر.  A.E.B هر سال تجهیزات جدیدی ارائه می کند و پیشنهادات بیشتری برای نیازهای حرفه ای بازار صدا دارد. در سال 2016 A.E.B بیش از 100 مورد طراحی، ساخت، تولید، ارتباط و فروش تجهیزات صوتی تحت برند dBTechnologies داشته است و همزمان شبکه ی توزیع خود را مدیریت کرده و بیش از 100 کشور در دنیا را تحت پوشش خود قرار داده است.